Nebankovní hypotéka je půjčka, která Vám bude poskytnuta na zástavu nemovitosti od nějaké nebankovní organizace, která na rozdíl od banky nenahlíží do bankovních registrů CBCB, SOLUS a LLCB. Jedna z mnoha věcí, kterou  co banka zkoumá je příjem, musí Vám vždy zbýt po odečtení současných splátek úvěrů, karet apod. spolu se splátkou hypotéky minimálně 13.000Kč jako životní minimum (dle počtu dětí apod.). Pokud splníte všechny výše uvedené náležitosti, banka Vám poskytne maximálně 85% z odhadní ceny nemovitosti. Hypotéky na 100% dává pouze výjimečně klientům (lékař, státní
zaměstnanec apod.) U nás v nebankovním sektoru odpadá zkoumání bonity jako v bance, ale musíte mít bud 50% kupní ceny z vlastních prostředků, nebo druhou nemovitost jako dozajištění. Hodně klientů se milně domnívá, že nebankovní společnosti financují klasickou koupi nemovitosti na 100% z kupní ceny. Bohužel nebankovní sektor v ČR poskytuje pouze 50% kupní ceny (podotýkám kupní ne odhadní, odhadní bývá mnohdy vyšší než reálná kupní cena).

Další možností jak získat více než 50% kupní ceny, je pokud máte někoho kdo má čistý bankovní registr CBCB, zde nabízíme VIP úvěry s úrokem 4% ročně, nemusíte prokazovat příjmy, jen mít v pořádku registr, zde jsme schopni financovat až 80% kupní ceny, v závislosti na stanoveném odhadu nemovitosti.

Pokud máte zájem o zhodnocení Vaší situace, nebo vyřízení vyplňte on-line žádost na hlavní straně našeho webu, nebo nás kontaktujte na čísle 773066177. Rádi a ochotně Vám zdarma uděláme analýzu Vaší situace a nevrhneme řešení.