Podíváte se na svůj účet a zjistíte, že přes noc ani den se vaše peníze nerozmnožily. A přitom vyděláváte a k tomu potřebujete vyřešit otázku bydlení, oprav, koupit nové auto, poslat děti na studia, máte v hlavě podnikatelský záměr nebo vás děsí dluhy.

 

A na to všechno nepomůže nic jiného, než pořádná finanční injekce v řádu sta tisíců.

 

Z vaší banky vám chodí různé nabídky půjček či úvěrů a tak s dobrým úmyslem se vyberete právě tam. Jaké je však vaše překvapení, když vás jako stálého klienta, který má u banky vedený svůj bankovní či spořicí účet, doslova vyhodí, protože nesplňujete jejich podmínky. A důvod k zamítnutí se vždycky najde, třeba nemůžete nebo nechcete doložit svoje příjmy, příjem není dostačující, chybí vám nějaký dokument, vaše bonita je nízká, máte třeba jen drobný záznam v registru dlužníků.

 

A to jste na toto sdělení čekali třeba měsíc a zbytečně ztráceli čas.

 

Pokud tedy neuspějete v bance, jsou i jiné možnosti jako například nebankovní americké hypotéky.

 

Možnost financování nejen bydlení na základě zajištění nemovitostí. A v tomto případě obvykle není potřebné složité dokládání různé dokumentace, příjmů, registrů dlužníků, ale pouhé podání žádosti online s pár fotografiemi zastavované nemovitosti. A jestli bude vaše žádost schválena či nikoliv se dozvíte během 24 hodin. Tomu se říká rychlost a spolehlivost.

 

Často nebankovní společnosti slouží jako zprostředkovatel a vaší žádost nechají posoudit u více poskytovatelů úvěrů. Tím se zvyšuje vaše šance, že požadovanou částku získáte. Výše půjčky se odvíjí nejen od toho, kolik požadujete, ale také od tržní hodnoty nemovitosti. Takže pokud byste chtěli 100% nebo dokonce více, než je odhadovaná cena, tak neuspějete a můžete si půjčit do 75-85% z této ceny. Záleží na podmínkách každé společnosti.

 

Další výhodou je také nízký úrok, možnost rozložení splátek do max 30 let, žádné poplatky předem, diskrétní jednání a předčasné splacení bez sankcí.

 

Nebankovní americké hypotéky svoje klienty udrží nad vodou.