Bohužel se dnes jen málo lidí obejde bez hypotéky. Především je to jediná možnost získání vyššího obnosu peněz najednou a slouží většinou jako spolehlivá forma financování vlastního bydlení. V případě americké hypotéky, můžete peníze využít i na jiné záležitosti.

 

K hypotéce však musíte absolvovat spoustu kroků a především v případě žádosti u bankovních společností. A právě v bance není možná hypotéka bez dokládání příjmu.

 

A tady často odchází ke kamenu úrazu, protože ne každý může či je ochoten prokázat svůj pravidelný výdělek. Nejen, že musí o to žádat účetní zaměstnavatele nebo tu, která mu dělá daňová přiznání, ale kolikrát nejsou příjmy v takové výši, jakou by si banka představovala. Navíc tím ztrácí soukromí a diskrétnost a každý si hned domyslí, k čemu potvrzení potřebuje.

 

Pokud je to i pro vás problém, tak nebankovní hypotéka bez doložení příjmu je řešením.

 

Usnadní vám celkové vyřizování a urychlí celý schvalovací proces. Takovou žádost o úvěr vyřídíte přes online formulář a obvykle do 24 hodin budete vědět, jak vaše žádost uspěla či neuspěla. Podmínkou je zástava nemovitosti, tak jako u všech hypotečních produktů.

 

Většina společností nebankovního charakteru umožňuje ručit i nemovitostí, která není v osobním vlastnictví, ale jde o družstevní či městský byt a také můžete jako zástavu použít pozemek, chatu, chalupu, či komerční objekty jako restaurace, obchody a podobně. Dokonce je možné ručit i nemovitostí třetí osoby.

 

Tímto způsobem se nebankovní společnosti snaží usnadnit klientům cestu k úvěru a k vyššímu obnosu peněz, aby mohli jednou pro vždy vyřešit jakoukoliv situaci.

 

Celkové náklady se zákazník dozví před podepsáním smlouvy a výše hypotéky může být někdy až do výše 95% tržní ceny nemovitosti, na kterou bude zástavní právo. Doba splácení je nastavena od 1 roku až do maximálně 30 let co záleží na výši úvěru i věku žadatele.

 

Ukázka toho, že to jde i bez různých potvrzení.