Čas od času by každý uvítal tučné konto a tím i splnění finančně nákladných snů. Nejen vyřešení vlastního bydlení, nové koupelny či podkroví nebo rekonstrukce celého bytu, ale také rodinné dovolené, nového auta či startu do podnikání. A mnoho rodin řeší také nepříjemné záležitosti, jako jsou nevýhodné půjčky, neuhrazené dluhy a exekuce.

 

Když, ale tolik peněz nemáte, tak nezbývá nic jiného, než půjčka, úvěr. Avšak cesta do bankovních společností bývá často zbytečná. Banka přísně zkoumá registry dlužníků, příjmy, bonitu klienta a další okolnosti, které nakonec vedou k zamítnutí žádosti.

 

Naštěstí jsou ještě další možnosti, a sice nebankovní společnosti, od kterých vám kromě běžných spotřebitelských úvěrů a půjček padne vhod nebankovní americká hypotéka.

 

Její výhodou je především možnost půjčení vyššího obnosu peněz. Zárukou je pro nebankovní společnost, jako i v případě banky, zástava nemovitosti. Na základě tržní ceny nemovitosti, která se určí na základě znaleckého posudku, můžete získat až 75% z této ceny a někdy i více.

 

Nebankovní americká hypotéka má i další výhody, a sice možnost využít získané peníze na cokoliv a to bez dokládání faktur a jiných podkladů. Tedy kromě hmotných záležitostí jako koupě bydlení, nábytku, rekonstrukce či auta, elektroniky, dovolené a podobně, také úhrada dluhů a exekucí.

 

U mnoha společností nebankovního charakteru není překážkou ani záznam v registrech dlužníků. Jako dostatečnou záruku berou do povědomí zástavu nemovitosti.

 

Co také uvítáte je rychlé a snadné vyřízení. Nemusíte se ani dostavit někam na pobočku, protože stačí poslat žádost online a už do 24 hodin se dozvíte výsledek. Dále nízký úrok, který je srovnatelný s bankou, možnost rozložení splátek maximálně na 30 let a možnost předčasného splacení bez sankcí.

 

Důležité je číst i mezi řádky a teprve potom podepsat každou smlouvu.