Týká se jen podnikatelských úvěrů.

Svět nebankovních půjček je pro mnoho lidí atraktivnější než svět půjček bankovní. Proč? Nebankovní hypotéky mohou nabídnout, co se týče výhodnosti, stejné sazby, jako banka, ne však u všech poskytovatelů, někde jsou také nevýhodné.

Ptáte se tedy nejspíše, v čem je ten zásadní rozdíl? Rozdíl je v přístupu ke klientům. Nebankovní společnost dělá vše pro to, abyste požadované finance získali co nejrychleji. Žádné zdržování, žádné nesmyslné podmínky ani ztráta času. Peníze můžete mít na svém účtu již do druhého dne. Týká se jen podnikatelských úvěrů. U ostatních úvěrů je rychlost vyřízení také dobrá.

Užijte si bezúčelový úvěr naplno

Americká hypotéka, jak se tomuto konkrétnímu finančnímu produktu říká, je bezúčelová. To bude znamenat to, že se nebudete muset nikomu zavazovat, jak a kdy nabyté peníze využijete. Bude je možné utratit prakticky za cokoliv. Koupě nového domu, rekonstrukce, pořízení nového rodinného auta nebo třeba vysněná dovolená – to jsou věci, které si budete moci dovolit. Samozřejmě je zde i možnost se získaných peněz splatit nějaké dluhy, případně se i vyplatit z exekuce. Nikdo nebude zkoumat, jak jste finance použili, je to tedy opravdu jen na vás.

Jak získat půjčku?

Jestliže máte o zprostředkování úvěru od nebankovní společnosti Moravské hypoteční centrum s.r.o. Hypoteka-bez-registru.net zájem, tak stačí vyplnit formulář, na jehož základě se vám nezávazně ozve specialista, který s vámi projedná další podrobnosti a řekne vám, jaké jsou vaše možnosti.

Důležité pro schválení zkrátka je, abyste byli starší osmnácti let, a abyste se byli schopní zaručit vámi vlastněnou nemovitostí. Splňujete tyto podmínky? V tom případě můžete žádat. Šance že se k vám nebankovní společnost neobrátí zády, ale že vám pomůže vyřešit vaši finanční situaci je velká.

Jestliže nemovitost nevlastníte, sežeňte si jednoduše spoluručitele, který se zaručí za vás.