V současné době jsme zpozorovali zvýšený zájem o nebankovní hypotéky pro spotřebitele a rovněž o hypotéky bez registrů pro firmy.

Podnikatelské úvěry od nebankovních firem jsou totiž využívány v mnohem větší míře, než tomu bylo v letech minulých. Hypotéky bez registrů pro firmy mají mnoho výhod oproti klasickému bankovnímu úvěru bez zástavy nemovitosti.

Hypotéky pro firmy poskytujeme bez nahlížení do bankovních a nebankovních registrů, můžete mít nižší příjmy.

Mezi další výhody bychom mohli zařadit rychlost vyřízení.

Schválení probíhá on-line (stačí poslat fotky a kontaktní údaje na mail info@hypoteka-bez-registru.net

Do 24 hodin Vám úvěr pro firmy schválíme, ihned u podpisu Vám vyplatíme peníze na účet.

Nejdůležitější je nízká úroková sazba podobná bance, nabízíme úrokovou sazbu od 7% za rok i se záznamem.

U klientů s čistým registrem zprostředkujeme finance s úrokem od 3% za rok.

Hypotéku bez registrů poskytujeme do 70 % z odhadu nemovitosti, nemusíte být omezeni výší svých příjmů. Pokud máte na splácení.

Jen pro srovnání s bankami. Hypotéku na 100 % na jakoukoli nemovitost, již dnes nezískáte ani v bance, tyto dávají maximálně LTV 90% ( informace z dubna 2017) a LTV se má snižovat až na 80%.

Získejte přes naši firmu hypotéku na družstevní byt nebo pozemek.

Neptáme se podnikatelů, na co peníze použijí. Financování firemních potřeb a investic, příklady: (dovolená, rekonstrukce, exekuce, konsolidace, koupě auta), prostě si s penězi můžete dělat, co chcete.

Velká výhoda je dlouhá doba splatnosti, kterou si zvolíte sami od jednoho měsíce až po 30 let, proto můžete splátku hodně snížit.

Hypotéku můžete kdykoliv doplatit bez sankcí, vždy záleží na konkrétním typu zvoleného produktu. Proto je důležité, abyste o tom věděli!

Důvěra klientů v nebankovní sektor roste, důležité je se obrátit na silné a prověřené společnosti s transparentními podmínkami, které nabízí dlouhou dobou splatnosti  a možnost úvěr kdykoliv doplatit bez sankcí.

Samozřejmě by společnost neměla vybírat předem žádné poplatky. Důležité je si vždy vyžádat smlouvy k prostudování na mail.

Pokud chcete, zdarma Vám uděláme analýzu konkurenčních smluv. My posíláme smlouvy automaticky klientům na mail, ještě před podpisem smluv na firmě.

Obraťte se na nás, jestliže toužíte Vaše finanční problémy vyřešit rychle. Stačí vyplnit on-line žádost nahoře. My Vás budeme poté kontaktovat a řekneme Vám výši splátky a detaily nebankovní hypotéky.