Nabízíme mnoho způsobů jak vyřešit Vaši finanční situaci, od nejlevnějších leasingů za 3%p.a., přes VIP hypotéky bez příjmů pro klienty s drobnými záznamy v registrech s úrokem 4% p. a, po nebankovní hypotéky s úroky od 7-11% p.a. Vždy najdeme to nejlepší řešení a pomůžeme Vám vyřešit Vaši situaci. Je pryč doba, kdy jediný, koho jste mohli požádat o finanční pomoc, byla banka. My jsme přišli na trh s několika revolučními produkty, které konkurují úrokem bankám a navíc neřeší Vaši bonitu (nezkoumají bankovní registry a neprokazujete příjmy, nevadí nám exekuce). První produkt je nebankovní hypotéka vhodná i k vyplacení exekuce se splatností 1 až 30 let, s úrokovou sazbou od 7 % p.a. (tuto určíme ihned po zaslání fotografií a kontaktních údajů na náš email jakub.hladky@email.cz.

Zaručujeme Vám nízkou úrokovou sazbu 7% p.a. až na 30 let, a to pro všechny žadatele z krajských, okresních měst, jako Praha a okolí, Plzeň, Kladno, Benešov, Kralupy, Mělník, Brno, Ostrava atd.). Při každých půjčených 100.000Kč budete splácet 790Kč. Pokud si tedy půjčíte 1 mil., splátka se vyšplhá na 7900Kč na 30 let. Nebankovní hypotéky lze samozřejmě předčasně doplatit bez sankcí! U ostatních lokalit Vám dáme nabídku do 24 hodin od zaslání podkladů na mail, úroková sazba bude velmi příznivá, záleží na množství exekucí, požadované částce apod. Zde se úroky pohybují od 7-11% p.a. opět s možností doplacení úvěru bez sankcí.Vždy jen na zástavu nemovitosti.

Druhý produkt je VIP hypotéka bez dokládání příjmů pro klienty s drobnými záznamy v registrech (nezaplacený telefon, opožděné splátky úvěrů apod.), zde nabízíme úroky 4% p.a. až na 30 let, doplacení bez sankcí. Nemusíte prokazovat příjem. Jde využít i na vyplacení exekucí. Pokud však máte mnoho záznamů v registrech, třeba za exekuce, zesplatněnou hypotéku od banky, zesplatněný úvěr od banky i s tímto problémem si umíme poradit. Stačí si sehnat spolužadatele, který má čistý bankovní registr, nebankovní registr neřešíme, tímto spolužadatelem může být kdokoliv (manžel, kamarád, člen rodiny, spolupracovník). Pokud nikoho takového neznáte, kdo by s Vámi do úvěru šel, nevadí, nabídneme Vám naši klasickou nebankovní hypotéku bez doložení příjmu s velmi příznivým úrokem. Hypotéka VIP je vždy jen na zástavu. Poskytujeme 70% z odhadu. Zde je splátka na 1 mil. 5300Kč na 30 let, a 6200Kč na 20 let.

A nakonec zpětný leasing nemovitosti s úrokem 3% p.a. až do výše 80% z odhadu se splatností 30 let. Zde je splátka na 1 mil. 4800Kč na 30 let, a 5700Kč na 20 let. Funguje to podobně  jako leasing u auta, po dobu splácení je nemovitost vedena na věřitele a po 4 letech, jakmile se vymažete z bankovních registrů, jste znova pro banku bonitní a můžete si nemovitost koupit zpět.

Chcete bezplatnou analýzu Vaší situace či nezávaznou nabídku? V tom případě vyplňte na našich stránkách online žádost a my Vás budeme do necelých 24 hodin kontaktovat a vše s Vámi probereme. Jestliže byste rádi celý proces uspíšili, potom pošlete na email jakub.hladky@email.czfotky nemovitosti 3x zvenku + také vyfoťte každou místnost (minimálně obývací pokoj, kuchyň a koupelnu). Nezapomeňte uvést i jméno, adresu, mobil.

Zákon 145/2010 Sb. se vztahuje na tento úvěr, zde si uvedeme příklad, jak vše probíhá:

Chcete-li si vzít úvěr ve výši 1.000.000,- Kč, potom počítejte s tím, že se počet splátek vyšplhá celkem na 240, pokud byste měsíčně spláceli 7900,- Kč. Úroková sazba v tomto případě činí 7 % p.a. a RPSN 8,21 % p.a. Bohužel budete muset zaplatit i nějaké poplatky, které ovšem nejsou nijak závratné. Patří sem: poskytnutí úvěru, které stojí 50 000,- Kč, dále je nutné zaplatit vklad do katastru nemovitostí za 2 000,- Kč.

Celková částka, kterou budete muset ve finále zaplatit je pouhých 1.946.000,- Kč. Dále máte, jako náš klient, rovněž povinnost uzavřít pojištění u některé z pojišťoven, kdy náklad není součástí RPSN.