Tento produkt je určen pouze firmám, které využijí peníze do podnikání, nejedná se o spotřebitelský úvěr! Jde pouze o podnikatelský úvěr.

Známe mnoho způsobů jak vyřešit Vaši finanční situaci.

Nabízíme zprostředkování nejlevnějších bankovních hypoték od 2%p.a. (informace z dubna 2017), přes zprostředkování americké hypotéky pro klienty s drobnými záznamy v registrech s úrokem od 4% p.a. (informace z dubna 2017).

Dále nebankovní hypotéky pro zaměstnance (spotřebitelské úvěry), zde je úroková sazba od 7- 11% p.a. U nižších částek, nebo u kratších splatností může být úroková sazba o něco vyšší.

Informace o spotřebitelských úvěrech jsou jen v sekci nebankovní hypotéka.

V tomto článku se budeme věnovat podnikatelským úvěrům.

Tyto poskytujeme s neoficiálním názvem hypotéka bez registrů a hypotéka bez doložení příjmů s úroky od 7-11% p.a.

Naše rada zní, vždy si nechte spočítat RPSN, jelikož jsme zjistili, že spousta firem dochází k výpočtu úrokové sazby jiným způsobem. Například nepočítají anuitně, ale první u nich umořujete úroky. Proto může být pouhá informace o úroku velmi zavádějící.

Nebojte se, jsme tu od toho, abychom Vám vše vysvětlili a upozornili i na případná úskalí.

Vždy se snažíme najít podle nás co nejlepší řešení a pomůžeme Vám překonat Vaši situaci.

Je pryč doba, kdy jediný, koho jste mohli požádat o finanční pomoc, byla banka.

Jako poskytovatelé podnikatelských úvěrů jsme přišli na trh s několika revolučními produkty, které konkurují někdy úrokem i samotným bankám.

Navíc neřeší tak přísně Vaši bonitu (tolerují bankovní registry a u firemních úvěrů i příjmy, nevadí ani exekuce).

První produkt je klasický podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti nazývaný buď hypotéka bez doložení příjmů, nebo hypotéka bez registrů pro podnikatele vhodná i k vyplacení exekuce se splatností 1 až 30 let, s úrokovou sazbou od 7 % p. a. (tuto určíme ihned po zaslání fotografií a kontaktních údajů na náš email).

Zajistíme Vám nízkou úrokovou sazbu od 7% p. a. až na 30 let, a to pro žadatele z krajských, okresních měst, jako Praha a okolí, Plzeň, Kladno, Benešov, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Pardubice, Zlín, Kralupy, Mělník, Brno, Ostrava atd.). Vždy posoudíme individuálně.

U ostatních lokalit Vám dáme nabídku do 24 hodin od zaslání podkladů na mail, úroková sazba bude velmi příznivá, záleží na množství exekucí, požadované částce apod. Zde se úroky pohybují od 7-11% p. a. opět s možností doplacení úvěru bez sankcí. Vždy jen na zástavu nemovitosti.

 

Orientační kalkulace pro podnikatelský úvěr.

Pokud chcete 1 milion, strhnou se z úvěru poplatky spojené s vyřízením, například 65.000Kč, splátka bude 8046 Kč na 30let, úroková sazba při anuitním splácení bude 9% p.a.

Po několika letech (maximálně  4 letech) se vymažete z bankovního registru a můžete odejít třeba do banky.

Nebo Vám refinancujeme úvěr na úvěr s jinou, nižší úrokovou sazbou, určený pro klienty s čistým registrem.

Nemusíte tak počítat, že byste spláceli 9% p.a. celých 30 let, berte to jako dočasné řešení a motivaci pro Vás, hlídat si registr a neplatit nic pozdě, abyste byli bonitní pro banku.

Orientační kalkulace jen pro Vás, než Vám zpracujeme konkrétní nabídku.

Při každých půjčených 100.000Kč můžete splácet 800 Kč. Pokud si tedy půjčíte 1 mil.

Splátka se vyšplhá na 8000 Kč na 30 let. Doplacení bez sankcí.

Hypotéky bez registrů, hypotéky bez dokládání příjmů lze samozřejmě předčasně doplatit bez sankcí!

Druhý produkt podnikatelského financování je americká hypotéka VIP pro klienty s drobnými záznamy v registrech (nezaplacený telefon, opožděné splátky úvěrů apod.)

Zde zajistíme úroky od 4% p.a. až na 30 let, doplacení bez sankcí.

Žádat můžete i přes nižší příjem. Jde využít i na vyplacení exekucí. Pokud však máte mnoho záznamů v registrech, třeba za exekuce, zpoplatněnou hypotéku od banky, zesplatněný úvěr od banky. I s tímto problémem si umíme poradit.

Stačí si sehnat spolužadatele, který má čistý bankovní registr. Tímto spolužadatelem může být kdokoliv (manžel, kamarád, člen rodiny, spolupracovník). Pokud nikoho takového neznáte, kdo by s Vámi do úvěru šel. Nevadí, nabídneme Vám naši klasickou hypotéku bez doložení příjmu a hypotéku bez registrů určenou výhradně podnikatelům s velmi příznivým úrokem.

Americká hypotéka VIP je vždy jen na zástavu. Dostanete maximálně 70% z odhadu.

Zde je splátka na 1 milion přibližně 5000Kč na 30 let, a 6000Kč na 20 let. Včetně poplatků spojených s vyřízením úvěru.

Chcete konzultaci Vaší situace či doporučení a nezávaznou nabídku?

V tom případě vyplňte na našich stránkách online žádost a my Vás budeme do necelých 24 hodin kontaktovat a vše s Vámi probereme.

Jestliže byste rádi celý proces uspíšili, potom pošlete na náš email  fotky nemovitosti 3x zvenku + také vyfoťte každou místnost (minimálně obývací pokoj, kuchyň a koupelnu). Nezapomeňte uvést i jméno, adresu, mobil.

Informace na této stránce se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru.