banner

Americká nebankovní hypotéka

Nabízíme 50-70% z odhadu nemovitosti na dobu až 30 let!!
Nebankovní hypotéka bez jakéhokoliv zkoumání registrů a bez prokazování příjmů!!
Nebankovní hypotéky s nízkou splátkou jako v bance!! Bez poplatků předem!!

Nebankovní hypotéky jsou pro všechny, které banka odmítá. To se Vám u nás nestane! Vážíme si Vás a víme, že člověk může udělat chybu, proto se Vám neotočíme zády jako banka. Pomůžeme Vám se srovnatelnou splátkou jako banka, s tím rozdílem, že nás nezajímají registry a dokonce nemusíte prokazovat příjmy! Nechceme po Vás žádné platby ani poplatky předem! Splatnost hypotéky lze nastavit od několika měsíců až po 30 let. Navíc hypotéku od nás můžete kdykoliv předčasně doplatit bez sankcí, tím pádem nejste omezeni splácet u nás 30 let, ale můžete kdykoliv svobodně úvěr doplatit, nebo
v případě potřeby refinancovat do banky. Jsme firma, která svým klientům garantuje tu nejlepší a nejlevnější splátku v nebankovním sektoru. Nebankovní hypotéka je vhodná především k vyplacení exekucí, konsolidaci půjček, oddlužení, k rekonstrukci nemovitosti apod.

Výhody nebankovní půjčky:

 • Vážíme si každého klienta a neodmítneme Vás jako banka!
 • Nemusíte prokazovat příjmy a nenahlížíme do registrů!
 • Zaplatíme za Vás odhad nemovitosti!
 • Vhodné i k vyplácení dluhů, exekucí a nevýhodných půjček!
 • Dlouhá splatnost nebankovní hypotéky až 30 let jako u banky!
 • Schválení rychle a zdarma do 24 hodin! Stačí zaslat fotografie domu!
 • Financujeme 50- 80% z odhadu! Dle lokality a výběru našeho produktu.
 • Peníze investujeme do všech typů nemovitostí na území ČR – byty, městské a družstevní byty, rodinné domy, chaty, komerční objekty, hotely.
 • Nebankovní hypotéky, můžete kdykoliv předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí!
 • Budeme komunikovat s exekutory a Vašimi věřiteli.
 • Peníze použijte, na cokoliv si přejete.

Jednoduché a expresní projednání:

Vyplňte on-line žádost na hlavní straně našich www stránek, díky čemuž Vás budeme ihned kontaktovat!
Velice rychlé schválení do 24 hodin zdarma!
Na email jakub.hladky@email.cz, pošlete alespoň 4 fotografie dané nemovitosti, své jméno, telefon a adresu bydliště. Do 24 hodin Vám hypotéku schválíme a následující den můžete podepsat úvěrovou smlouvu a okamžitě u podpisu dostanete peníze!
Pokud vyplníte on-line žádost na hlavní stránce našeho webu, budeme Vás do několika hodin kontaktovat a poskytneme Vám odbornou radu či pomoc. Pokud by se snad stalo, že bychom se Vám z nějakého důvodu nedovolali, zanecháme Vám sms a email, poté stačí pouze prozvonit naše číslo 773066177 a my Vám ihned zavoláme zpět!
Reprezentativní příklad pro úvěry nabízené FAHD s.r.o. na které se vztahuje zákon 145/2010 Sb.: Výše úvěru 1.000.000,- Kč, počet splátek 240, měsíční splátka 7900,- Kč, úroková sazba 7 % p.a., RPSN 8,21 % p.a.,. Poplatky související s úvěrem: poskytnutí úvěru 50.000,- Kč, vklad do katastru nemovitostí 2 000,- Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 1.946.000,- Kč. Klient má povinnost uzavřít pojištění nemovitosti u libovolné pojišťovny (v tomto příkladu náklad nevstupuje do RPSN).